Pożegnań czas…

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 pełna była wzruszeń. Pożegnaliśmy naszych wychowanków – pierwszą klasę ósmą od czasu wprowadzenia reformy edukacji, a jednocześnie niezwykle sympatyczną i zgraną grupę młodych ludzi.

Absolwenci wspólnie z wychowawcą – mgr Karoliną Toberą przygotowali program artystyczny, w którym podziękowali za wspólnie spędzone lata Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz młodszym koleżankom i kolegom. Uroczystość uświetniły piosenki zaśpiewane już po raz ostatni przez niezwykle utalentowane uczennice klasy ósmej. Wzruszeniom towarzyszyła radość z otrzymania świadectw i zbliżających się wakacji. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody, a ósmoklasiści pożegnali dobrze znane mury szkoły, aby wyruszyć w daleki świat.

Drodzy Absolwenci! Tworzyliście jedną z najsympatyczniejszych klas w dziejach naszej szkoły. Imponowaliście młodszym kolegom i koleżankom opanowaniem, rozległą wiedzą i umiejętnością radzenia sobie w każdej sytuacji. Nauczycieli zjednywaliście dojrzałością, urokiem osobistym i poczuciem humoru. Nie zawsze zachowywaliście się jak aniołki, ale tych dobrych chwil było zdecydowanie więcej niż tych złych.  Zapamiętamy Waszą gotowość do pomocy, uczciwość i odpowiedzialność za siebie i innych. Jednocześnie życzymy Wam powodzenia w realizacji młodzieńczych marzeń i planów!

This entry was posted on 06/19/2019. Bookmark the permalink.