klasa 8

Rok szkolny 2020/2021

Klasa 8 liczy 10 uczniów. Naszą wychowawczynią  pozostała p. Agnieszka Pękalska, nauczycielami wspomagającymi są p. Dorota Necel i p. Joanna Kotowska. 

       Po wakacjach wreszcie powróciliśmy do szkoły. I to z chęcią! Kto by się spodziewał, że tak będzie? To nic, że czeka nas dużo pracy, najważniejsze, że jesteśmy znów razem. Będziemy przecież zdawać egzamin ósmoklasisty. Mamy nadzieję, że ten rok będzie udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie twórczych talentów. Z wiarą i nadzieją na lepszą przyszłość  rozpoczynamy  naszą przygodę ze światem nauki.

 

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Uczniowie naszej klasy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w obchody tego święta. Wierzymy, że pozytywna energia, którą przekazaliśmy w świat, wróci do nas z nawiązką . Wszak, wypuszczone dobro wraca. Na co dzień dbamy o to, by relacje między nami, chociaż uczymy się zdalnie w swoich domach, były nacechowane tolerancją i wzajemną sympatią. A oto efekty naszej pracy:  awatary, które tego dnia towarzyszyły nam w czasie nauki i filmik o życzliwości.

 


 

 

 

Grudzień, to  magiczny miesiąc. Wszyscy najpierw czekaliśmy na wizytę świętego Mikołaja, a teraz przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Uczennice naszej klasy, działające w kole  Wolontariatu, nagrały filmiki, przedstawiające sposób przygotowania różnych potraw. Posiłki są łatwe w przygotowaniu. Może skorzystacie z przepisów starszych koleżanek? Zachęcamy! Smacznego!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2019/2020 Klasa 7