20 maja w Zespole Oświatowych Placówek Integracyjnych w Micigoździe odbył się I Miejsko-Gminny Turniej Gier i Zabaw dla uczniów klas I–III, nad którym honorowy patronat objęła Burmistrz Miasta i Gminy Piekoszów — Teresa Jakubowska.
W wydarzeniu uczestniczyło 8 szkół z terenu Miasta i Gminy Piekoszów.
Każdą szkołę reprezentowały drużyny z klas pierwszych, drugich i trzecich. Łącznie w turnieju udział wzięło aż 240 uczniów wraz z opiekunami.
Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: klas pierwszych, drugich i trzecich. Emocji, sportowej rywalizacji i świetnej zabawy nie brakowało!
Klasy pierwsze
Klasy drugie
Klasy trzecie
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy, sportowego ducha walki oraz rywalizacji fair play!
Dziękujemy nauczycielom, opiekunom, organizatorom, sponsorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
Mamy nadzieję, że turniej na stałe wpisze się w kalendarz sportowych wydarzeń naszej gminy!



