Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-fotograficznego pt. „KRAJOBRAZ: DOŚWIADCZAM W PEŁNI”

Jak co roku ZŚiNPK ogłosiło konkurs plastyczno – fotograficzny na temat „KRAJOBRAZ:  DOŚWIADCZAM W PEŁNI”, w którym wzięli udział uczniowie klasy III – z naszej szkoły. Z pośród 215 prac, które napłynęły z naszego województwa wybrano 27. Prace były tak pomysłowe i różnorodne, że jury miało ogrom pracy. Postanowiono wyłonić 5 finalistów i przyznać im 5 równorzędnych nagród. Wśród nich znalazła się SANDRA  PICHETA. W dniu 8 grudnia zorganizowano finał konkursu. Na uroczystość przybyli zwycięzcy wraz ze swoimi opiekunami. Wręczenie nagród poprzedziły warsztaty mydlarskie poprowadzone przez jednego z pracowników ZŚiNPK, na których dzieci własnoręcznie robiły kolorowe mydełka z motywem przyrodniczym, a także poznały podstawowe gatunki drzew rosnących w polskich lasach. Sandra Picheta – uczennica klasy III z naszej szkoły otrzymała w nagrodę przyrodnicze gry edukacyjne, dyplom, ale przede wszystkim VOUCHER
obejmujący jednodniowe warsztaty przyrodnicze: terenowe – na obszarach miejscowości Umianowice i stacjonarne w siedzibie Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Voucher obejmuje także usługę transportową (autokar na 50 osób) oraz cateringową(dwa posiłki). Warsztaty dostosowane są do wieku uczestników i obejmują zajęcia związane z fauną i florą delty rzeki Nidy.
This entry was posted on 12/21/2022. Bookmark the permalink.