“SZKOŁA Z GIGANTAMI”

Nasza szkoła dołączyła do programu “SZKOŁA Z GIGANTAMI” organizowanego przez szkołę @GIGANCI PROGRAMOWANIA.

Projekt został objęty honorowym patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ oraz MINISTERSTWA CYFRYZACJI.

Wszystkich naszych uczniów zapraszamy do zapisów na DARMOWE WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA. Młodsi uczniowie (9 – 12 lat) mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw programowania w SCRATCH oraz tworzeniu aplikacji w APP INVENTORZE. Starsi uczniowie natomiast będą mieli okazję do rozpoczęcia przygody z programowaniem w języku PYTHON. Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe (9-12 lat oraz 13-18 lat), dla których program został specjalnie dopasowany.

Warsztaty będą prowadzone w formie WEBINARU. Każde spotkanie trwa 2 GODZINY LEKCYJNE (1,5 H).

Zapisów można dokonywać poprzez link:

HTTPS://GIGANCIPROGRAMOWANIAFORMULARZ.EDU.PL/APP/SZKOLAZGIGANTAMI

Serdecznie zapraszamy również RODZICÓW naszych uczniów do udziału w bezpłatnym webinarze “BEZPIECZNY INTERNET ONLINE”. Będą to darmowe warsztaty adresowane specjalnie do rodziców. Podczas warsztatów nasi trenerzy edukują m.in. o tym, czym jest dark web oraz jak bronić się przed atakami hakerskimi. Webinar odbędzie się w kilku terminach: 7.05., 11.05., 14.05, 21.05.

Zachęcamy do rejestracji poprzez stronę:

HTTPS://GIGANCIPROGRAMOWANIAFORMULARZ.EDU.PL/APP/BEZPIECZNYINTERNET

This entry was posted on 05/11/2020. Bookmark the permalink.