ZESPÓŁ OŚWIATOWYCH PLACÓWEK INTEGRACYJNYCH W MICIGOŹDZIE
ZOBACZ







































NASZE SUKCESY

Udział i sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017

Klasa I

* Plebiscyt Echa Dnia "Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły 2016/2017", w którym zajęliśmy 8 miejsce na 85 szkół z liczbą głosów 2056;
* Konkurs plastyczny "Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz" organizowanym przez świetlicę szkolną (październik 2016r.). Dzieci biorące udział: cała klasa I;
* Konkurs plastyczny "Najładniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa"w świetlicy szkolnej (grudzień 2016r.). Dzieci biorące udział: Kamil Witkoś, Mateusz Machulski, Oliwia Koneczna, Zuzanna Sulej, Jakub Oszyjczyk, Maria Ziębińska;
* Konkurs plastyczny "Wodę chronię i oszczędzam" zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kielcach (styczeń 2017r.). Dzieci biorące udział: Ksawery Wieczorek. Mateusz Machulski, Kamil Witkoś, Jakub Oszyjczyk, Jacek Brzoza, Mateusz Frydrych;
* Konkurs plastyczny"Najładniejsza kartka Walentynowa" organizowany przez ZOPI Micigózd (luty 2017r.) Dzieci biorące udział: Mateusz Frydrych, Oliwia Koneczna;
* Konkurs plastyczny organizowany przez BCK Piekoszów "Tradycje Wielkanocne" ( marzec 2017r. ). Dzieci biorące udział: Maria Ziębińska, Oliwia Koneczna, Mateusz Frydrych, Kamil Witkoś;
* Konkurs plastyczny "Żyj zdrowo i bezpiecznie" zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych w Zajączkowie (kwiecień 2017r.). Dzieci biorące udział: Oliwia Koneczna, Maria Ziębińska, Zuzanna Sulej, Michalina Piątkowska. Klasa pierwsza zajęła I miejsce;
* "Gminny konkurs czytelniczy dla klas I - III", zorganizowany przez BCK w Piekoszowie (maj 2017r.). Dzieci biorące udział: Oliwia Koneczna, Zuzanna Sulej;
* XIII Turniej Międzyszkolny organizowany przez Gminę Piekoszów w ramach realizacji "Programu edukacji ekologicznej dotyczącego selektywnej zbiórki surowców wtórnych i zagospodarowania odpadów" – osoba biorąca udział: Mateusz Frydrych.

Klasa IIa
* Michał Guzy brał udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej i Angielskiej w ZPO w Zajączkowie i otrzymał wyróżnienie;
* Dominik Ciołak otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Moja ulubiona bajka", Konkurs zorganizowany został przez Fundację Kulturalną Przestrzeń;
* Uczeń Miłosz Grosicki zajął I miejsce w XV Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas II - III pod hasłem "Dzieci segregują śmieci";
* W konkursie na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową organizowanym przez świetlicę szkolną Franek Tomasik zajął I miejsce w kategorii klas I – III, a pozostałych 8 uczniów otrzymało pamiątkowe dyplomy;
* Maja Sulej, Miłosz Grosicki, Zuzanna Szewczyk, Gabriela Marcinkowska i Julia Siwek brali udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Wyróżnienieotrzymali Maja Sulej i Miłosz Grosicki;
* W konkursie na najpiękniejszą kartkę walentynkową brali udział: Franek Tomasik, który zajął I miejsce, Krystian Kostur i Dominik Ciołak , którzy otrzymali wyróżnienie, a także Bartłomiej Ogonowski;
* W konkursie plastycznym na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną zorganizowanym przez świetlicę szkolną udział brali: Franek Tomasik, Zuzanna Szewczyk, Dominik Ciołak, Julia Siwek, Gabriela Marcinkowska, Krystian Kostur, Wiktor Surma. I miejsce zajął Franek Tomasik;
* Zuzanna Szewczyk zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Wielkanocne tradycje", a Franek Tomasik otrzymał wyróżnienie. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie;
* W XI Gminnym Konkursie Pięknego Czytania dla klas I - III zorganizowanym przez Bibliotekę Centrum Kultury i Szkołę Podstawową w Piekoszowie udział wzięli: Maja Sulej, która zajęła I miejsce i Krystian Kostur zdobywając wyróżnienie;
* Uczniowie : Karol Kundera, Zuzanna Szewczyk, Gabrysia Marcinkowska, Julia Siwek którzy wykonali plakat pod hasłem "Żyj zdrowo i bezpiecznie" , zajęli III miejsce, a Krystian Kostur otrzymał wyróżnienie. Organizatorem tego konkursu był Zespół Placówek Oświatowych w Zajączkowie;
* W konkursie plastycznym pt. "Razem z Rodziną głoszę Ewangelię" zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kielcach Jakub Gołuchowski zajął II miejsce;

Klasa IIb

* Uczeń Szymon Wasik wraz ze swoją mamą Justyną otrzymali wyróżnienie w konkursie plastycznym dla rodziców z dziećmi zorganizowanym przez BCK w Piekoszowie "Moja ulubiona bajka" w ramach projektu "Biblioteka moim przyjacielem" . Szymon otrzymał także wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym: "Strój bibliotekarza" zorganizowanym przez BCK w Piekoszowie oraz w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową zorganizowanym przez świetlicę SP w Piekoszowie;
* Cała klasa wzięła udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kielcach pt. „ Wodę chronię i oszczędzam” ;
* Uczniowie: Maciej Litwin, Nikola Plech, Julia Cioroch, Lilia Piątkowska, Nadia Król wzięli udział w I Gminnym Konkursie Plastycznym "Zima w obrazach" zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni. Wyróżnienie otrzymał Maciej Litwin;
* Uczennice: Lilia Piątkowska, Julia Cioroch, Nikola Plech, Oliwia Sawicka, Nadia Król wzięły udział w szkolnym konkursie pt. "Najpiękniejsza Kartka Walentynkowa" , wszystkie otrzymaływyróżnienia;
* Uczennice Nikola Plech oraz Julia Cioroch wzięły udział w IX edycji konkursu plastycznego: "Kwiaty dla Mamy" zorganizowanego przez świetlicę szkolną Zespołu Placówek Oświatowych w Zajączkowie i otrzymały wyróżnienia;
* Uczniowie: Nadia Król i Mikołaj Sobura wzięli udział w Konkursie Pięknego Czytania zorganizowanym przez BCK w Piekoszowie. Mikołaj otrzymał wyróżnienie;


Klasa III
* III Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej i Angielskiej w Zajączkowie;
* XV Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Chroń Ziemię - żyj ekologicznie" (uczniowie zdobyli III miejsce);
* Konkurs szkolny na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową (wyróżnienia otrzymali: L.Zaleska, A. Korba, M.Stępień, E.Komenda);
* Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali plakat na konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kielcach nt. "Wodę chronię i oszczędzam" ;
* Konkurs szkolny na najładniejszą ozdobę wielkanocną;
* Gminny Konkurs Pięknego Czytania zorganizowany przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie (uczeń Grzegorz Księski otrzymał wyróżnienie);
* Gminny Konkurs Plastyczny w Zajączkowie nt. "Kwiaty dla mamy" (III miejsce zdobył uczeń Antek Stępień, wyróżnienie – Laura Zaleska ).

Klasa IV
* Gminny przegląd piosenki popularnej - Nikola Giemza;
* Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej i Angielskiej - Nikola Giemza - wyróżnienie;
* Gminny Konkurs "Matematyka Inaczej" - Dawid Sidło III miejsce;
* Przegląd kolęd i pastorałek w BCK Piekoszów - Nikola Giemza, Jakub Bałchanowski, Daria Arabasz, Dawid Sidło;
* Szkolny Konkurs na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową - Sandra Żurawińska - I miejsce;
* Szkolny Konkurs Języka Angielskiego - Dawid Sidło, Nikola Giemza, Mikołaj Zych, Paulina Wawrzeńczyk;
* Konkurs plastyczny "Pokaż co lubisz czytać" organizowany przez BCK w Piekoszowie;
* Konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi - to przedstawia środki chemiczne, to nie zabawa" organizowany przez KRUS;
* Konkurs plastyczny "Stacja drogi krzyżowej" organizowany przez parafię NMP w Piekoszowie - Sandra Żurawińska I miejsce;
* Biegi przełajowe w Strawczynku "Bieg Niepodległości" - Krzysztof Perzowicz;
* Andrzejkowe Zawody Piłki Nożnej Chłopców - Krzysztof Perzowicz;

Klasa V

*Konkurs "Racjonalnie się odżywiam - zdrowie wygrywam" – konkurs ogólnopolski - Klaudia Dziuba – II miejsce w szkole, Julia Ciołak, Julia Relidzyńska, Amelia Picheta
*Gminny Konkurs j. angielskiego - Julia Ciołak II miejsce
*Gminny Konkurs "Matematyka inaczej" - Julia Ciołak III miejsce
*Konkurs poezji polsko - angielskiej - Julian Ćwikliński I miejsce
*Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - Julia Relidzyńska
*Gminny Konkurs Literacki "Moja Ojczyzna" - Amelia Picheta, Julia Ciołak
*Konkurs plastyczny "Co lubisz czytać?" - cała klasa
*Konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi to podstawa środki chemiczne to nie zabawa" - cała klasa
*Stacja drogi krzyżowej zorganizowany przez parafię - Julia Relidzyńska
*Gminny Konkurs Ekologiczny - Julia Relidzyńska VIII miejsce
*XIII Turniej Międzyszkolny dotyczący selektywnej zbiórki surowców wtórnych i zagospodarowywania odpadów
*Gminny Konkurs poezji im. Jana Kochanowskiego w ZPO w Piekoszowie - Julian Ćwikliński wyróżnienie
*Festiwal teatralny - Julia Ciołak, Wiktor Klimkiewicz, Zuzanna Ogonowska, Dominik Ziętek, Julian Ćwikliński - II miejsce.


Klasa VI
* Uczennice klasy VI uczestniczyły w WOŚP jako wolontariuszki, osiągając przy tym jeden z najlepszych wyników w gminie;
* Gminny przegląd kolęd i pastorałek - I miejsce Zuzanna Zając, Julia Kornecka;
* Gminny konkurs "Matematyka Jnaczej" - III miejsce drużynowo;
* Gminny Przegląd Piosenki Popularnej - II miejsce Zuzanna Zając, Julia Kornecka;
* Parafialny konkurs plastyczny - I miejsce Patrycja Litwin;
* Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji angielskiej i niemieckiej w Łosieniu - wyróżnienie Klaudia Bielawska;
* Gminny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI w Piekoszowie;
* Konkurs plastyczny "Okładka mojej ulubionej książki" organizowany przez BCK w Piekoszowie - I miejsce Dawid Ziętek;
* XIII Turniej międzyszkolny organizowanym przez Gminę Piekoszów;
* Konkurs plastyczny "Tradycje wielkanocne" organizowany przez Centrum Kultury w Piekoszowie - I miejsce Monika Majchrzyk;
* Szkolnym konkursie z języka angielskiego - I miejsce Maja Krzysztofik ;
* VII Festiwalu teatralnym - II miejsce;
* "Bieg Niepodległości" w Strawczynku;
* Turniej halowej piłki nożnej o puchar dyrektora szkoły chłopców i dziewcząt w Brynicy;
* Andrzejkowy turniej halowej piłki nożnej chłopców w Piekoszowie;
* Zawody halowej piłki nożnej w Rykoszynie o puchar przewodniczącego rady gminy - IV miejsce drużynowo.

Sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2013/2014

* Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w GOK w Piekoszowie: I, II miejsce, 3 wyróżnienia, opiekun: p. Monika Walas;
* Gminny Konkurs "Wielkanocne Tradycje" - I miejsce Julia Ciołak kl. II, Wyróżnienie - Wiktor Klimkiewicz kl. II, opiekun: p. Iwona Zajkowska;
* Konkurs Pieśni Wielkanocnych w GOK w Piekoszowie: II miejsce, 2 wyróżnienia, opiekun: p. Monika Walas;
* VI Edycja Gminnego Konkursu Świetlic Szkolnych pod hasłem "Kwiaty dla Mamy": I miejsce w kat. klas I - III - Dawid Ziętek kl. III, II miejsce w kat. klas IV - VI - Aneta Bałchanowska, Wyróżnienia: Julia Relidzyńska kl. II, Sandra Bujak kl.IV., opiekun: wychowawcy świetlicy
* VII Gminny Konkurs Pięknego Czytania: I miejsce - Julia Ciołak kl. II, I miejsce - Martyna Zimnicka kl.III, opiekunowie: p. Iwona Zajkowska, p. Małgorzata Gibalska;
* XIV Festiwal Teatralny pt.:"Nasza kultura - spotkania z baśniami i legendami" - II miejsce, opiekunowie: p. Katarzyna Komorowska, p. Aurelia Wójcik;
* Gminny Przegląd Teatralny "Teatralna Wiosna"- II miejsce, opiekunowie: p. Katarzyna Komorowska, p. Aurelia Wójcik;
* Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Brynicy - V miejsce, opiekun: p. Mateusz Kleszcz;
* Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Piekoszowie - IV miejsce, opiekun: p. Mateusz Kleszcz;
* I Gminna Gra Terenowa w Piekoszowie - I miejsce, opiekun: p. Mateusz Kleszcz;
* Gminny Tróbój Lekkoatletyczny Chłopców - V miejsce, opiekun: p. Mateusz Kleszcz;
* Gminny Konkurs Piosenki Ekologicznej - wyróżnienie, opiekun: p. Agnieszka Wijas;
* Gminny Konurs Proekologiczny "Ekoludki - to my" - wyróżnienie, opiekun: p. Ewa Chlebny;

Sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2012/2013

* Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek: I miejsce Wiktor Klimkiewicz kl. I, I miejsce zespół z klasy III, III miejsce Adrian Zapała kl. VI.
* Gminny Konkurs na prezentację multimedialną "Moja mała ojczyzna" : I miejsce Adam Gołuchowski kl. VI.
* Gminny Przegląd Teatralny: I miejsce.
* Gminny Konkurs Pięknego Czytania: I miejsce Julia Ciołak kl. I.
* Gminny Konkurs Ekologiczny: II miejsce.
* Gminne zawody sportowe w czwórboju lekkoatletycznym dziewczyn w Piekoszowie: III miejsce.
* Gminne zawody sportowe - piłka nożna chłopców w Brynicy: IV miejsce.
* IV Bieg Niepodległościowy w Strawczynie: II miejsce Michał Włodarczyk kl. VI.
* Gminne zawody sportowe - piłka nożna halowa w Rykoszynie: V miejsce.
* W Plebiscycie Echa Dnia na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą w powiecie kieleckim : 5 miejsce otrzymując 190 głosów i w nagrodę zaproszenie na warsztaty tematyczne i zabawę do bawialni „Raj Urwisa”.

Sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2010/2011


Udział w zawodach sportowych:
* Konkurs drużynowy biegów przełajowych w Jaworzni - II miejsce, opiekun: M. Kleszcz;
* Turniej halowej piłki nożnej w Brynicy - II miejsce, reprezentacja drużynowa, opiekun: M. Kleszcz;
* Turniej halowej piłki nożnej w Rykoszynie - reprezentacja drużynowa, II miejsce, opiekun: M. Kleszcz;
* Turniej piłki nożnej w Piekoszowie - reprezentacja drużynowa, IV miejsce, opiekun: M. Kleszcz;
* Turniej piłki siatkowej dziewcząt w Piekoszowie - reprezentacja drużynowa, VI miejsce, opiekun: M. Kleszcz;
* Turniej piłki siatkowej chłopców w Rykoszynie - reprezentacja drużynowa, III miejsce, opiekun: M. Kleszcz;
* Bank Talentów Piłkarskich (zawody dla klas I-III) - wyróżnienie: Wojciech Wieczorek kl. I, opiekun: M. Kleszcz;
* Gminny Turniej Gier i Zabaw dla Oddziałów Przedszkolnych, opiekun: E. Chlebny;
* Turniej Gier i Zabaw w Strawczynku - IV miejsce, reprezentacja drużynowa, opiekunowie: M. Kleszcz, K. Ząbek, K. Wójcik;

Udział w konkursach artystycznych:
*Gminny Konkurs "Jesienne impresje" organizowany przez GOK w Piekoszowie - II miejsce Jakub Ciołak kl. III, opiekunowie: E. Pięta, M. Gibalska;
*Gminny Konkurs Recytatorski w SP w Piekoszowie - wyróżnienie Łucja Nowicka kl. VI, opiekun: M. Lajs;
*Gminny Konkurs "Zachowaj Trzeźwy umysł" - II miejsce Patrycja Wawrzeńczyk kl. III, III miejsce Daria Kokocińska kl. VI, opiekun: A. Ciszek;
*Gminny Konkurs Literacki "Cuda się zdarzają" w GOK w Piekoszowie - III miejsce Łucja Nowicka kl. VI, opiekun: M. Lajs;
*Konkurs plastyczny "Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą" organizowany przez Głównego Komendanta Straży Pożarnej - I miejsce Tomasz Szcześniak kl. III, opiekunowie: E. Pięta, M. Gibalska, I. Zajkowska;
*Gminny Konkurs Talentów "Mam talent" w SP w Brynicy - III miejsce dla 4 uczniów z kl. IV, opiekun: M. Lajs;
*XIII Gminny Przegląd Piosenki i form instrumentalnych dzieci i młodzieży w GOK w Piekoszowie - II miejsce Daria Kokocińska kl. VI, III miejsce Łucja Nowicka kl. VI, opiekun I. Zajkowska, A. Ciszek;
*Gminny Konkurs Świetlicowy "Pisanki, kraszanki, zajączki, baranki" w SP w Jaworzni - I miejsce Wojciech Chandzel kl. III, opiekun: K. Wójcik;
*V Gminny Konkurs Pięknego Czytania w BP w Piekoszowie - I miejsce Kamila Wawrzeńczyk kl. III, II miejsce Aneta Bałchanowska kl. I, opiekunowie: I. Zarzycka, I. Zajkowska, M. Gibalska;
*Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Mama i tata w wierszach" w SP w Jaworzni, opiekun: E. Chlebny;
*Szkolny XI Festiwal Teatralny "Baw się z nami - jesteśmy kabareciarzami" - I miejsce, prezentacja zespołowa, opiekun: M. Lajs;

Udział w konkursach przedmiotowych:

*Gminny Konkurs "Matematyka inaczej" - II miejsce, reprezentacja zespołowa, opiekun: A. Pękalska;
*IX Gminny Konkurs Ekologiczny w Łosieniu "Mamy tylko jedną Ziemię" dla klas I-III - I miejsce, reprezentacja drużynowa, opiekunowie: M. Gibalska, I. Zajkowska;
*Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - przejście do drugiego etapu: Daria Kokocińska kl. VI, opiekun: M. Lajs;
*Wojewódzki Konkurs Biblijny "Pan Jezus naucza w przypowieściach" - przejście do drugiego etapu: Daria Kokocińska kl. VI, opiekun: E. Pięta;
*Gminny Konkurs Proekologiczny "Ekoludki to my" dla Oddziałów Przedszkolnych, opiekun: E. Chlebny;






Sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2009/2010


TYTUŁ KONKURSU


UCZNIOWIE

NAUCZYCIEL
PRZYGOTOWUJĄCY

OSIĄGNIĘCIE

GMINNY KONKURS "Matematyka Inaczej"
Justyna Grzyb kl.IV
Daria Kokocińska kl.V
Mateusz Wawrzeńczyk kl.VI
Agnieszka Pękalska

I miejsce
GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
Łukasz Ciołak kl.I
Wawrzeńczyk Kamila kl.II
Izabela Gołuchowska kl.III
Iwona Zajkowska
Małgorzata Gibalska
Iwona Zarzycka
wyróżnienie
II miejsce
II miejsce
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY
Mateusz Wawrzeńczyk
Agnieszka Pękalska
Paweł Wodecki
laureat

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
Mateusz Wawrzeńczyk

Dorota Święcka
finalista
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2010"
Mateusz Wawrzeńczyk
Agnieszka Pękalska
wyróżnienie
SZKOLNY FESTIWAL TEATRALNY
grupa teatralna kl.IV - VI
Dorota Święcka
I miejsce w Gminie
Konkurs Biblijny Diecezji Kieleckiej
Mateusz Wawrzeńczyk
Edyta Pięta
finalista
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI dla kl."0"
Gabrysia Miśkiewicz
Aneta Bałchanowska
Ewa Chlebny
wyróżnienie
Biegi przełajowe w Jaworzni
Kamil Oleś
Wioletta Zaława
Mateusz Kleszcz
II miejsce
II miejsce
Turniej Piłki Nożnej Chłopców w Rykoszynie
Kamil Oleś
Marek Pinda
Mateusz Wawrzeńczyk
Artur Włodarczyk
Piotr Zawadzki
Mateusz Kleszcz
III miejsce

Największe sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2008/2009


TYTUŁ KONKURSU


UCZNIOWIE

NAUCZYCIEL
PRZYGOTOWUJĄCY

OSIĄGNIĘCIE

GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY
Adam Oleś
Damian Ciołak
Marceli Zaleski
Iwona Zajkowska
Iwona Zajkowska
Iwona Zarzycka
I miejsce

III miejsce
GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
Damian Ciołak
Izabela Gołuchowska
Kamila Wawrzeńczyk
Iwona Zajkowska
Iwona Zarzycka
Małgorzata Gibalska
II miejsce w Gminie

wyróżnienie
GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY
Kuba Ciołak
Adam Oleś
Daria Kokocńska
Mateusz Wawrzeńczyk
Daniel Wieczorek
Marceli Zaleski

Ewa Chlebny

I miejsce
GMINNY KONKURS LITERACKI
"Magiczne pióro"
Mateusz Wawrzeńczyk
Aleksandra guzy
Wiktoria Plech
Oliwia Król

Dorota Święcka
I miejsce- nominacja do konkursu ogólnopolskiego
wyróżnienie
III - nominacja do konkursu ogólnopolskiego
wyróżnienie
GMINNY KONKURS LITERACKI W BRYNICY
Mateusz Wawrzeńczyk
Dorota Święcka
wyróżnienie
SZKOLNY FESTIWAL TEATRALNY
grupa teatralna kl.IV - VI
Dorota Święcka
I miejsce w Gminie
GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W BRYNICY
Mateusz Wawrzeńczyk
Daniel Brzoza
Dorota Necel
III miejsce w Gminie
wyróżnienie
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
"Przyjaciel Kubusia Puchatka" dla klas "0"
Nikola Pacak
Damian Ciołak
Marceli Zaleski
Ewa Chlebny
III miejsce
KONKURSY PLASTYCZNE
organizowane przez kino MOSKWA w Kielcach
Edyta Bałchanowska
Justyna Grzyb
Wiktoria Krzysztofik
Kinga Sidło
Iwona Zajkowska
wyróżnienia
KONKURS BIBLIJNY
organizowany przez Referat Katechetyczny w Kielcach
Mateusz Wawrzeńczyk
Aleksandra Guzy
Edyta Pięta
III miejsce w finale diecezjalnym - laureat
finalistka
Gminny Konkurs Recytatorski dls klas "0"
Gabrysia Miśkiewicz
Bałchanowska Aneta
Edyta Pięta
wyróżnienie

GMINNY KONKURS
"Klęska, powódź, czy huragan"- straż pożarna ci pomoże
Wojciech Grzyb
Edyta Pięta
IV miejsce na etapie gminnym
GMINNY KONKURS Plastyczny "Anioły"
Dominika Kobiec
Oliwia Król
Daria Kokocińska
Edyta Pięta
orzymały nagrody
KONKURS PLASTYCZNY
"Pij mleko, będziesz wielki"
Kamila Wawrzeńczyk
Tomasz Szcześniak
Małgorzata Gibalska
wyrożnienia
Konkurs RECYTATORSKI
"Na wschód od Bugu"
Daniel Brzoza
Eliza Zych
Joanna Kotowska
udział w eliminacjach wojewódzkich
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
"Kangur 2009"
Daria Kokocińska
Mateusz Wawrzeńczyk
Agnieszka Pękalska
wyróżnienie
wyróżnienie