ZESPÓŁ OŚWIATOWYCH PLACÓWEK INEGRACYJNYCH W MICIGOŹDZIE
ZOBACZ

PRZEDSZKOLE

Rok szkolny 2018/2019

OBECNIE FUNKCJONUJĄ TRZY GRUPY WIEKOWE:


* Oddział Rocznego Obowiązkowego Przygotowania Przedszkolnego - grupa integracyjna
wychowawca: mgr Renata Hińcza
nauczyciel wspomagający: mgr Justyna Sojda.

*Grupa I "Wesołe skrzaty"
wychowawca: mgr Karolina Bębacz

*Integracyjna grupa II "Smerfy"
wychowawca: mgr Katarzyna Wójcik, mgr Justyna Kulasek
nauczyciel wspomagający: mgr Małgorzata Skrzeczowska
W Przedszkolu Integracyjnym w Micigoździe odbywają się cykliczne zajęcia logopedyczne, które prowadzi pani neurologopeda Edyta Ozga.
.................................................................................................................................................................


03.09.2018r.

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Pani wicedyrektor szkoły Iwona Zajkowska, powitała wszystkich zebranych, a w szczególności dzieci nowo przyjęte i te, które już uczęszczały do przedszkola oraz ich rodziców. Przedstawiła kadrę pedagogiczną, życząc wszystkim radości i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie dzieci wraz z rodzicami rozeszli się z nauczycielami do swoich sal, gdzie zostali zapoznani z organizacją pracy przedszkola.

01.10.2018r.

W grupie II obchodzony był Dzień Chłopaka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach integracyjnych, a dziewczynki składając chłopcom życzenia wręczały prezenty przygotowane przez rodziców. W tym dniu również dziewczynki zostały obdarowane upominkami.

05.10.2018r.

Na zajęciach w grupie II dzieci doskonaliły swoje umiejętności kulinarne. Podsumowując omawiany przez cały tydzień krąg tematyczny "Zdrowe owoce", starszaki samodzielnie przygotowały sałatkę owocową, oczywiście nie mogło zabraknąć pysznej degustacji.

11.10.2018r.

Nasze przedszkolaki brały udział w Dniu Otwartym w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie. Dwie grupy przedszkolne obejrzały spektakl Teatru "Maska" z Krakowa. Następnie dzieci otrzymały słodki poczęstunek.


12.10.2018r.

Już po raz koleiny zaproszenie do naszego przedszkola przyjął Teatrzyk "Patigo", który przedstawił spektakl pt: "Przygody foczki".
16.10.2018r. Święto Pieczonego Ziemniaka

05.11.2018r. Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek do naszego przedszkola przybyły bajkowe postacie, w które wcieliły się uczennice kl. IV b. Wspólna zabawa, podróż czarodziejskim dywanem do bajkowej krainy, zagadki, tańce sprawiły wiele radości i uśmiechu na twarzach wszystkich obecnych dzieci. Dziękujemy pani Joannie Kotowskiej i uczennicom kl. IV b za wspólną zabawę.Rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015