ZESPÓŁ OŚWIATOWYCH PLACÓWEK INTEGRACYJNYCH W MICIGOŹDZIE
ZOBACZ











































PRYMUSI




NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


KLASA I
Zuzanna Sulej
Michalina Piątkowska
Maria Ziębińska
Jacek Brzoza

KLASA IIa
Michał Guzy
Jakub Gołuchowski
Miłosz Grosicki
Dominik Ciołak
Maja Sulej
Krystian Kostur
Uczniowie ze 100% frekwencją
Franciszek Tomasik

KLASA IIb
Nadia Król
Marcel Szcześniak
Kacper Szcześniak
Mikołaj Sobura
Gabriel Drogosz
Szymon Wasik
Uczniowie ze 100% frekwencją
Gabriel Drogosz

KLASA III
Adam Korba
Mateusz Zając
Laura Zaleska
Jakub Miśkiewicz
Hubert Puchała

KLASA IV
Dawid Sidło śr. 5,64
Paulina Wawrzeńczyk śr. 5,55
Nikola Giemza śr. 5,18
Mikołaj Zych śr. 5,09
Sandra Żurawińska śr. 5,0
Weronika Klimkiewicz śr. 4,91
Uczniowie ze 100% frekwencją
Jakub Bałchanowski

KLASA V
Julia Ciołak śr.5,64
Julia Relidzyńska śr.5,55
Mikołaj Ciołak śr.5,0
Klaudia Dziuba śr.5,09
Nikola Grosickaśr.4,82
Julian Ćwikliński śr.4,82

KLASA VI
Zuzanna Zając śr. 5,64
Zuzanna Korba śr.5,34
Konrad Sztandera śr.5,0
Maja Krzysztofik śr.4,91
Julia Kornecka śr.4,91



NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KLASA Ia
Maja Sulej
Michał Guzy
Jakub Gołuchowski
Miłosz Grosicki
Zuzanna Szewczyk
Dominik Ciołak
Krystian Kostur

KLASA Ib
Nadia Król
Marcel Szcześniak
Szymon Wasik
Gabriel Drogosz
Mikołaj Sobura
Kacper Szcześniak

KLASA II
Mateusz Zając
Laura Zaleska
Hubert Puchała
Jakub Miśkiewicz

KLASA III
Dawid Sidło
Paulina Wawrzeńczyk
Nikola Giemza
Sandra Żurawińska

KLASA IV
Julia Ciołak śr.5,45
Julia Relidzyńska śr.5,36
Mikołaj Ciołak śr. 5,0
Julian Ćwikliński śr. 5,0
Nikola Grosicka śr. 4,9

KLASA V
Zuzanna Zając śr. 5,45
Zuzanna Korba śr.5,0
Maja Krzysztofik śr.5,0
Konrad Sztandera śr.5,0
Julia Kornecka śr.4,9

KLASA VI
Gabriela Miśkiewicz śr.5,17
Wiktor Smolarczyk śr. 5,08
Aleksandra Wawrzeńczyk śr. 5,0
Wojciech Wieczorek śr.5,0

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


KLASA I
Hubert Puchała
Mateusz Zając
Laura Zaleska

KLASA II
Patryk Pędzik
Dawid Sidło
Paulina Wawrzeńczyk

KLASA III
Julia Ciołak
Nikola Grosicka
Wiktor Klimkiewicz
Julia Relidzyńska

KLASA IV
Zuzanna Zając śr. 5,45
Maja Krzysztofik śr.5,0
Julia Kornecka śr. 4.9
Konrad Sztandera śr. 4.9
Średnia klasy : 4,2

KLASA V
Wiktor Smolarczyk śr. 5,25
Gabriela Miśkiewicz śr.5,08
Wojciech Wieczorek śr.4,83
Średnia klasy : 4,52

KLASA VI
Dominika Pękalska śr. 5,08
Natalia Sidło śr.5,15
Średnia klasy : 4,2

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


KLASA I
Weronika Klimkiewicz
Patryk Pędzik
Dawid Sidło
Paulina Wawrzeńczyk
Mikołaj Zych

KLASA II
Julia Ciołak
Julia Relidzyńska
Nikola Grosicka
Wiktor Klimkiewicz

KLASA III
Zuzanna Zając
Martyna Zimnicka
Kacper Mielecki
Konrad Sztandera

KLASA IV
Wiktor Smolarczyk śr. 5,25
Gabriela Miśkiewicz śr.5,08
Wojciech Wieczorek śr. 5.0
Uczniowie ze 100% frekwencją
Aneta Bałchanowska
Wiktor Smolarczyk
Wojciech Wieczorek
Sandra Zaleska


KLASA V
Dominika Pękalska śr. 5,25
Natalia Sidło śr.5,08

KLASA VI
Tomasz Szcześniak śr. 4,78
Uczniowie ze 100% frekwencją
Agnieszka Pinda

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013


KLASA I
Julia Ciołak
Wiktor Klimkiewicz
Nikola Grosicka
Julia Relidzyńska

KLASA II
Zuzanna Zając
Martyna Zimnicka
Kacper Mielecki
Konrad Sztandera
Uczniowie ze 100% frekwencją
Karol Majchrzyk
Monika Majchrzyk


KLASA III
Aneta Bałchanowska
Gabriela Miśkiewicz
Wojciech Wieczorek
Sandra Zaleska
Wiktor Smolarczyk
Uczniowie ze 100% frekwencją
Aneta Bałchanowska
Michał Kornecki
Sandra Zaleska

KLASA IV
Dominika Pękalska śr. 5,25
Natalia Sidło śr.5,08
Łukasz Ciołak śr. 4,83

KLASA V
Tomasz Szcześniak śr. 4,83
Jakub Ciołak śr.4,75
Uczniowie ze 100% frekwencją
Agnieszka Pinda

KLASA VI
Anna Gołuchowska śr. 5,08
Patrycja Lisowska śr. 4,83
Marceli Zaleski śr. 4,75
Uczniowie ze 100% frekwencją
Żaneta Snoch
Marceli Zaleski
Anna Gołuchowska
Michał Włodarczyk


NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012


KLASA I
Uczniowie ze 100% frekwencją

Zuzanna Zając
Kacper Mielecki
Martyna Zimnicka
Konrad Sztandera
Maja Krzysztofik
Zuzanna Korba

Uczniowie ze 100% frekwencją
Zuzanna Zając
Cezary Miśkiewicz

KLASA II
Aneta Bałchanowska
Gabriela Miśkiewicz
Wiktor Smolarczyk
Wojciech Wieczorek
Sandra Zaleska

Uczniowie ze 100% frekwencją
Aneta Bałchanowska
Wiktoria Piątkowska
Michał Kornecki
Sandra Zaleska

KLASA III
Dominika Pękalska
Natalia Sidło
Magdalena Grzyb
Łukasz Ciołak

Uczniowie ze 100% frekwencją
------

KLASA IV
Tomasz Szcześniak śr. 4,91
Agnieszka Pinda śr. 4,81

Uczniowie ze 100% frekwencją
Agnieszka Pinda
Patrycja Wawrzeńczyk

KLASA V
Anna Gołuchowska śr. 5,17
Patrycja Lisowska śr. 4,75

Uczniowie ze 100% frekwencją
Żaneta Snoch
Anna Gołuchowska
Marceli Zaleski
Michał Włodarczyk

KLASA VI
Justyna Grzyb śr. 5,50
Kinga Sidło śr. 5,41
Adam Oleś śr. 5,16
Weronika Miśkiewicz śr.5,0
Wiktoria Krzysztofik śr. 5,0
Edyta Bałchanowska śr. 4,83
Damian Ciołak śr. 4,75
Uczniowie ze 100% frekwencją

Edyta Bałchanowska
Wiktoria Krzysztofik

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


KLASA I
Aneta Bałchanowska
Gabriela Miśkiewicz
Wojciech Wieczorek


Uczniowie ze 100% frekwencją
Sandra Zaleska
Bartłomiej Zych

KLASA II
Magdalena Grzyb
Natalia Sidło


KLASA III
Kamila Wawrzeńczyk
Jakub Ciołak

KLASA IV
Anna Gołuchowska śr. 5,09
Marceli Zaleski śr. 5,0
Michał Włodarczyk śr. 4,82
Patrycja Lisowska śr. 4,82

Uczniowie ze 100% frekwencją
Żaneta Snoch
Marceli Zaleski

KLASA V
Justyna Grzyb śr. 5,16
Kinga Sidło śr. 5,16
Weronika Miśkiewicz śr.5,08
Adam Oleś śr. 5,0
Wiktoria Krzysztofik śr. 4,92


KLASA VI
Daria Kokocińska śr.5,75
Oliwia Król śr. 5,18
Wiktoria Plech śr. 5,0
Dominika Kobiec śr. 5,0
Dorota Zapała śr. 4,75


NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2009/2010



Mateusz Wawrzeńczyk
został finalistą Konkursu Humanistycznego, finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego oraz
laureatem Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

GRATULUJEMY!!!

Uroczyste wręczenie dyplomów i orderów 22 laureatom Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego z województwa świętokrzyskiego


KLASA I
Natalia Sidło
Magdalena Grzyb
Łukasz Ciołak
Dominika Pękalska
KLASA II

Kamila Wawrzeńczyk
Jakub Ciołak

KLASA III
Marceli Zaleski
Anna Gołuchowska
Michał Włodarczyk


KLASA IV
Justyna Grzyb śr. 5,18
Kinga Sidło śr. 5,09
Wiktoria Krzysztofik śr. 4,90
Adam Oleś śr. 4,90
Damian Ciołak śr. 4,82
Weronika Miśkiewicz śr. 4,82


KLASA V
Daria Kokocińska śr. 5,67
Anna Gałowska śr. 5,33
Oliwia Król śr. 5,08
Dominika Kobiec śr. 4,83
Wiktoria Plech śr. 4,83


KLASA VI
Mateusz Wawrzeńczyk śr. 6,0
Aleksandra Guzy śr. 5,6
Wiktoria Sidło śr. 5,4
Wiktoria Mitura śr. 4,9
Wojciech Grzyb śr. 5,4
Marta Snoch śr. 4,8
Marta Snoch śr. 4,9


Uczniowie ze 100% frekwencją
Adrian Zapała kl.III
Anna Gołuchowska kl.III
Żaneta Snoch kl.III
Wiktoria Krzysztofik kl.IV