Szkoła Podstawowa w Micigoździe
ZESPÓŁ OŚWIATOWYCH PLACÓWEK INEGRACYJNYCH W MICIGOŹDZIE
ZOBACZ
dla ucznia
KLASA IIb


W roku szkolnym 2017/2018 w klasie IIIB wychowawcą jest pani Joanna Kotowska, a nauczycielem wspomagającym pani Dorota Rękas.


Codzienność w naszej klasie - nauka samodzielna i w grupach, prace plastyczne, zajęcia wychowania fizycznego, ruch na świeżym powietrzu. Zawsze jest ciekawie i wesoło.


Nasze comiesięczne wyjścia do kina połączone są z warsztatami plastycznymi na koniec seansu.Na XVI gminnym konkursie ekologicznym "O czym szumi las?"

Nagrodzone uczennice za udział w akcji "Pełna miska dla Ogryzka":


Nasi uczniowie podczas obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia


Andrzeju, Andrzeju
Prosimy dziś Ciebie,
Pozwól nam zobaczyć
Co pisane w niebie.

Jak co roku wróżyliśmy sobie z okazji Andrzejek. Było dużo śmiechu i... niespodzianek.


Wyjścia do GOK W Piekoszowie są ulubioną aktywnością. Dajemy tam upust naszej kreatywności, a efekty są zawsze niebanalne.

Jak co roku nasza klasa wykonała prace plastyczne na konkurs na "Najpiękniejszą ozdobę świąteczną". Brały one udział w kiermaszu świątecznym wspierającym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Spotkanie z policjantką przypominające zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.Uroczysta wigilia klasowa.

Uczennice klasy III b uczestniczyły w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Nadia Król śpiewała pastorałkę "Prowadź Gwiazdo nas…", a Julia Cioroch - "Świeć gwiazdeczko świeć...". Solistkom towarzyszyły dziewczynki z klasy Nikola Plech i Oliwia Sawicka.Uczeń Mikołaj Sobura odebrał nagrodę za udział w konkursie na własnoręcznie wykonaną szopkę bożonarodzeniową.