ZESPÓŁ OŚWIATOWYCH PLACÓWEK INEGRACYJNYCH W MICIGOŹDZIE
ZOBACZ
dla ucznia
KLASA II

Klasa II podczas prelekcji i filmu w kieleckim WDK-u.

Spotkanie drugoklasistów z Kubusiem Puchatkiem i oglądanie jego losów w filmie "Krzysiu gdzie jesteś?".
Klasa II obchodzi Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Drugoklasiści podczas zajęć w Bibliotece Pedagogicznej w Kielcach rozmawiali na temat dzikich zwierząt w Polsce będących pod ochroną oraz o bezpieczeństwie w sieci.Wyjazd do Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach – spotkanie z puszystą popielicą i zwierzętami lasu.


Klasa II w Kieleckim WDK-u podczas prelekcji, nt. "Role, jakie pełnimy w życiu" i filmu, pt. "Wielki, zły lis i inne opowieści".
Wigilijne spotkanie klasowe.
Comiesięczne spotkanie w WDK-u w ramach Świętokrzyskiej Akademii Filmowej. Tym razem rozmowa o podróżowaniu i film "Mała stopa".

Zabawa karnawałowa w tym roku obfitowała w piękne stroje i przebrania uczniów klasy II.Nie zabrakło również szalonych tańców, wspaniałych konkursów i pysznego poczęstunku.


Na ostatnim spotkaniu w WDK-u w ramach Świętokrzyskiej Akademii Filmowej, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny. Drugoklasiści zajęli w nim II miejsce i wygrali karnet na dwie godziny szalonej zabawy w bawialni "Raj Urwisa".Z okazji Dnia Dziecka na drugoklasistów czekało wiele atrakcji, m.in. konkurs na "Najzabawniejsze przebranie".