Grupa I

GRUPA  I   „KRASNOLUDKI”

WYCHOWAWCA: mgr Justyna Kulasek

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

              JĘZYK ANGIELSKI:                                                                RELIGIA:                                                         LOGOPEDIA:                
CZWARTEK          13.10 – 13.40                                             WTOREK  12.15 – 12.45                                 PONIEDZIAŁEK  14.00 – 14.20

PIĄTEK                  12.10 – 12.40                                             ŚRODA      13.15 – 13.45

 

         
GRUPA I  „KRASNOLUDKI”  to najmłodsza grupa dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.

Do grupy należy 7 dziewczynek i 3 chłopców. Są to: Ola, Natalka, Mikołaj, Roksanka, Amelka, Zosia, Antoś, Dominik, Martynka i Lena.

Od pierwszych dni  w przedszkolu dzieci uczą się zasad współżycia w grupie, samodzielności oraz uczestniczą w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, religii a także logopedycznych, które prowadzi pani Edyta.

 

 

23 września 2019 r. w grupie KRASNOLUDKÓW obchodziliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.  Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały kółkami do celu, chodziły z krążkiem na głowie, przechodziły przez kolorowy tunel, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał medal i drobny upominek.

30 września 2019 r.  w naszej grupie obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA.  Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów różne zagadki, złożyły życzenia, uściskały i z pomocą wychowawczyni odśpiewały STO LAT. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach. 

 

18 października 2019 r. do przedszkola przyjechał zaprzyjaźniony Teatr „PATIGO” z Krakowa. Aktorzy wystawili dla wszystkich grup przedszkolnych przedstawienie pt. „Wielkie wydarzenia w świecie małych dzieci”. Wszystkim spektakl bardzo się podobał o czym świadczyły uśmiechy na buzi małych widzów.

31 października 2019 r. nasze przedszkole odwiedził pan policjant Tomasz z KMP w Kielcach. Funkcjonariusz  przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, rozmawiał z dziećmi o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych, wyjaśnił w których miejscach można przechodzić przez jezdnię oraz jak należy podróżować samochodem i jaką rolę pełnią pasy bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy Panu policjantowi za ciekawie przeprowadzone zajęcia dla przedszkolaków.