ZESPÓŁ OŚWIATOWYCH PLACÓWEK INTEGRACYJNYCH W MICIGOŹDZIE
ZOBACZ
dla ucznia
BIBLIOTEKA SZKOLNAREGULAMINYCZAS PRACY BIBLIOTEKI
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7:00 - 7:30
11:15 - 13:10
14:00 - 14:45
7.00 - 7.45
10:20 - 13:00
7:00 - 7:30
10:20 - 13:00
7:00 - 7:30
12:30 - 15:00
7:00 - 7:45
11:15 - 12:30

W godzinach porannych zapraszam uczniów klas starszych do Czytelni biblioteki szkolnej w sali nr 11.

BIBLIOTEKARZ
mgr Joanna Kotowska"Z ŻYCIA SZKOLNEJ BIBLIOTEKI"


PASOWANIE UCZNIÓW NA CZYTELNIKÓW SZKOLNEJ BIBLIOTEKI

W dniu 2018-03-07 odbyło się pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelników szkolnej biblioteki. W zaczarowaną krainę baśni wprowadzili małych uczniów ich starsi koledzy i koleżanki z klasy III b. Postacie z bajek zachęcały wszystkich do samodzielnego czytania książek dla dzieci, a także do czytania wspólnego z rodzicami. Uczniowie zostali zapoznani ze zbiorami biblioteki szkolnej, regulaminem oraz zasadami udostępniania księgozbioru. Następnie pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, że będą chętnie czytać książki, a dyr. szkoły mgr Jerzy Witkowski dokonał pasowania uczniów na czytelników szkolnej biblioteki i wręczył uczniom pamiątkowe dyplomy.
ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. 27 listopada 2017r. pluszowe misie opanowały naszą szkołę. "Przybyły" ze swoimi właścicielami- uczniami klas II, III a. III b, aby bawić się, świętować i uczyć. Moda na misie nie przemija. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone... A każdy był piękny i wyjątkowy. Na korytarzu szkolnym uczniowie wspólnie obchodzili 115 urodziny pluszowego misia. Dzieci poznały historię święta, wspólnie śpiewały piosenki o misiach, rozwiązywały zagadki, wykonywały portrety swoich misiów.
Atrakcje plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek przygotowały p. Joanna Kotowska oraz p. Iwona Zajkowska.

KONKURS CZYTELNICZY

W dniu 31 X 2017r. bibliotekarka we współpracy z nauczycielem języka polskiego w klasie IV p. Katarzyną Komorowską zorganizowały konkurs czytelniczy. Uczniowie popisywali się znajomością zabawnej lektury

"AKADEMIA PANA KLEKSA"

Zwycięzcami konkursu zostali:

Mateusz Zając - I miejsce
Adam Korba - II miejsce
Hubert Puchała - III miejsce

Zwycięzcom gratulujemy
, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Wszyscy uczniowie naszej szkoły bardzo entuzjastycznie przystąpili do akcji "Jak nie czytam, jak czytam". W tym roku czytaliśmy nie tylko w szkole, ale i na boisku szkolnym. Do wspólnego czytania zachęcali uczniowie przebrani za postacie z ulubionych książek. Nie zabrakło księżniczek, rycerzy, czarownic i innych bajkowych postaci. Dzieci bardzo chętnie czytały swoje ulubione książeczki, które przyniosły z domu lub wypożyczyły z biblioteki szkolnej. Do akcji przyłączyli się również uczniowie z różnymi niepełnosprawnościami czytając z pomocą nauczycieli książeczki obrazkowe.ROK SZKOLNY 2016/2017

ROK SZKOLNY 2013/2014