„Zerówka”

Oddział Rocznego Obowiązkowego Przygotowania Przedszkolnego w Micigoździe – grupa integracyjna

wychowawca: Katarzyna Wójcik,
nauczyciel wspomagający: Justyna Kulasek

Do Oddziału Rocznego Obowiązkowego Przygotowania Przedszkolnego uczęszcza 20 dzieci:
Anita, Bartosz, Filip, Filip, Filip, Hania, Janek, Ksawery, Lena, Lena, Lena, Maja, Natalia, Oliwia, Oliwia, Oliwier, Oskar, Patryk, Sandra, Wojtek.

19 września 2019 r.

W naszej grupie obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach integracyjnych.    W tym dniu nie zabrakło dobrej zabawy i radości. Z tej okazji dzieci otrzymały upominki, breloki odblaskowe.

30 września 2019 r.

W tym wyjątkowym dniu dziewczynki wraz z wychowawczynią złożyły najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich chłopców w naszej grupie. Zaśpiewały również 100 lat !!! Przygotowane prezenty przez naszych rodziców zostały wręczone od dziewczynek dla chłopców. Również chłopcy wyrazili swoją wdzięczność za pamięć swoim koleżanką i wręczyli upominki.

18 września 2019 r.

Do naszego przedszkola zaproszenie przyjął Teatrzyk „Patigo”. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt: ” Wielkie wydarzenia w świecie małych dzieci” – To bajka edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym, która opowiada o zagrożeniach występujących w lesie, a także uczy zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W spotkaniu uczestniczyły również młodsze grupy przedszkolne: gr I, gr II.

29 października 2019r

Do przedszkola  zawitała mieszkanka naszej gminy – utalentowana bajkopisarka – Pani Monika Arabasz. Przeczytała dzieciom bajki ze swojej twórczości. Wszystkim przedszkolakom bardzo podobały się przeczytane opowiadania i już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty  w naszym przedszkolu.

31 października 2019r.

Nasze przedszkole odwiedził Pan policjant Tomasz  z KMP w Kielcach. Funkcjonariusz  przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach,  przypomniał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, rozmawiał z dziećmi o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych, wyjaśnił w których miejscach można przechodzić przez jezdnię oraz jak należy podróżować samochodem i jaką rolę pełnią pasy bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy Panu policjantowi za ciekawie przeprowadzone zajęcia dla przedszkolaków.